میوه خشک حبه ای

قیمت میوه خشک استوایی حبه ای مناسب پخش عمده

قیمت میوه خشک استوایی حبه ای مناسب پخش عمده را می توان از منابع معتبر اینترنتی جویا شده و سفارش خرید عمده را انجام داد.

در سال های اخیر استقبال بسیار خوبی از انواع میوه خشک استوایی به عمل آمده و همین امر انگیزه ی خوبی برای تأمین و پخش عمده ی این محصولات فراهم آورده است.

میوه خشک زنجبیل، پاپایا، انبه، طالبی، کرنبری، بلوبری، آناناس رنگی و موارد دیگر، گزینه هایی هستند که مورد توجه بوده و از این رو قیمت آن مورد سوال قرار می گیرد.

البته باید توجه داشت که محصولات نامبرده، صرفاً از کشورهای استوایی وارد نشده و برخی اقلام نیز از کشورهایی چون آمریکا یا کانادا وارد کشور می شوند.

اما بدون تردید محصولات استوایی در میان اقلام وارداتی جایگاه ویژه ای دارند.

قیمت میوه خشک استوایی مخلوط یا ساده

محصولات استوایی مانند انبه، پاپایا، زنجبیل و یا آناناس رنگی، عموماً شکلی حبه ای داشته و بنابراین با نام میوه خشک حبه ای نیز در بازار شناخته می شوند.

مواردی که به صورت ساده و یا مخلوطی از یکدیگر و یا حتی مخلوطی با آجیل های ایرانی نیز گزینه ی مناسبی محسوب می شوند.

بنابراین یکی از ملاک های تعیین قیمت میوه خشک استوایی به صورت مخلوط، بر اساس تعداد ارقام استفاده شده و بر حسب کیفیت و قیمت آن هاست.

به عنوان مثال در مخلوطی که در کنار طالبی، آناناس رنگی، پاپایا و پوملو، به عنوان مثال از کرنبری استفاده می شود و یا نارگیل، قیمت میوه خشک استوایی مخلوط شده بیشتر از مورد ی است که فاقد این دو نمونه و یا نمونه های با قیمت بیشتر باشد.

حتی می توان میوه خشک های استوایی را به صورت مخلوطی از خشکبار ایرانی نیز مورد استفاده قرار داد که خود این عامل در تغییر قیمت میوه خشک استوایی مؤثر است.

اما در مورد قیمت میوه خشک های حبه ای به صورت مجزا و به صورت کلی، عواملی مانند کیفیت بار، میزان حجم خریداری شده، نرخ ارز، و همچنین خرید مستقیم یا واسطه ای مؤثر است.

شکی نیست که در حالت خرید مستقیم می توان شرایط بهتری هم به لحاظ کیفیت و هم قیمت تجربه نمود.

در این خصوص بازرگانی خشکبار ایرن، آماده ی ارائه ی بهترین قیمت و کیفیت می باشد؛ کافی است با کارشناس فروش ما ارتباط بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
معصومه ساقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155824145
آدرس کانال: @irennuts2
پست الکترونیکی: irennuts@gmail.com