فروش میوه خشک آناناس

فروش میوه خشک آناناس ایرانی و وارداتی اعلا

فروش میوه خشک آناناس در ارقام ایرانی و وارداتی و در اشکال مختلف و با کیفیتی اعلا در بازارهای مصرف آجیلی و فرآوری انجام می گردد.

همچنان که آناناس به صورت تازه وارد کشور می گردد، ارقام فرآوری شده از آن تحت عنوان آناناس حبه خشک، آناناس حلقه خشک، آناناس رنگی و آناناس زرد نیز در بازار کشور به فروش می رسد.

محصولاتی که در کنار انواع میوه خشک های صنعتی تولید ایران، با استقبال قابل توجهی همراه بوده و تنوع بیشتری به بازار میوه خشک داده اند.

فروش میوه خشک آناناس استوایی و داخلی

فروش میوه خشک آناناس همان طور که بیان شده به دو نوع کلی ایرانی و وارداتی مربوط می شود که انواع ارقام وارداتی آن در ابتدای این مطلب بیان شد.

اما آناناس خشکی که در داخل کشور تولید می شود، تفاوت عمده ای به لحاظ شکل ظاهری و نحوه ی خشک شدن با آناناس های وارداتی – استوایی دارد.

آناناس خشک های ایرانی به دو شکل کلی آناناس طبیعی خشک و آناناس کمپوتی خشک و به بازار عرضه می شوند.

ارقام طبیعی درشت تر بوده ولی ارقام کمپوتی که درواقع از کمپوت های آناناس تولید می شوند، شکلی ریز تر داشته و به لحاظ ظاهری با آناناس های حلقه ای وارداتی مشابهت دارند.

از نظر تولید نیز به طور کلی پروسه متفاوتی در تولید میوه خشک در داخل ایران و خارج از کشور وجود داشته و معمولاً روش های کم هزینه تر استفاده از انواع دستگاه های حرارتی به ویژه ارقام دستگاه های کابینتی متداول است.

در میان انواع آناناس خشک های وارداتی، آناناس رنگی به جهت تنوع رنگی چهارتایی و جذابیتی که دارد از شرایط مطلوبی برخوردار است و همواره یکی از ابتدایی ترین پیشنهادات ما به خریداران عمده ای که به تازگی قدم در عرصه ی فروش میوه خشک گذاشته اند، همین آناناس رنگی حبه ای خشک شده می باشد.

جهت سفارش خرید انواع آناناس حبه، اسلایس، حلقه و سایر انواع میوه خشک ایرانی و استوایی می توانید با ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
معصومه ساقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155824145
آدرس کانال: @irennuts2
پست الکترونیکی: irennuts@gmail.com